| Management number | 209128472 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | $730.15 | Model Number | 209128472 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
| Model | 22050UX-3K |
|---|---|
| Brand Name | POWER X CHANGER |
| Item Weight | 19 Pounds |
| Part Number | 22050UX-3K |
| Manufacturer | Adaptive Frequency Inc. |
| Power Source | Corded Electric |
| Current Rating | 12.5 Amps |
| Maximum Frequency | 60 Hz |
| Minimum Frequency | 50 Hz |
| Specification Met | CE |
| Item Dimensions D x W x H | 17"D x 8"W x 7"H |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form